کف سازی بتنی صنعتی

کف سازی بتنی سوله

کفسازی بتنی پارکینگ

بتن سخت

بتن اکسپوز

بتن منقش

آرملات

اجرای آرملات

کفپوش بتنی ضد سایش

آشنایی با کفسازی های بتنی صنعتی - کف سازی بتنی

آشنایی با کفسازی های بتنی صنعتی

چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 10:52

می توان گفت در تمام پرژه های کفسازی دو فاکتور مقاومت و زیبایی در انتخاب نوع کفپوش تعین کننده بوده و حرف پایانی را خواهند زد. کفپوش های صنعتی دو پارامتر مقاومت و زیبایی را داراست ومیتوان گفت در اغلب پرژه های کف سازی بهترین انتخاب و در مواردی تنها انتخاب خواهد بود.کفپوش های صنعتی در دو دسته پایه سیمانی و پایه رزینی ( کفپوش رزینی )تقسیم میشوند .

کف پوش پایه سیمانی ، بتن سخت یا کفپوش بتنی صنعتی نام دارند و پایه رزینی در را تحت عنوان اپوکسی و پلی یورتان  می شناسیم.


بتن سخت در مقایسه با بتن های معمولی از مقاومت فوق العاده ای در برابر عوامل جوی و تنش های فشار ی و سایشی برخوردارهستند و از نظر ظاهری پس از پرداخت ، ظاهری همچون گرانیت خواهد داشت. علاوه بر مقاومت و زیبایی بتن سخت  علی رغم صیقلی بودن و دارا بودن سطحی آیینه ای ,,  خاصیت آنتی استاتیکی نیز دارند.

بتن سخت را تحت عنوان بتن ضد سایش نیز می شناسند. اگرچه از نظر علمی بتن ضد سایش که میزان سایش در آن صفر باشد وجود بیرونی ندارد ،اما بتن ضد سایش به دلیل میزان سایش بسیار ناچیز به این نام معروف می باشد. میزان سایش در بتن ضد سایش یا به عبارت بهتر بتن صنعتی هشت الی ده درصد بتن های معمولی با عیار ۳۵۰ است و این امر دلیل شهرت یافتن بتن صنعتی به عنوان بتن ضد سایش می باشد.

کف پوش های اپوکسی و پلی یورتان نیز از خواصی مانند کف پوش بتن سخت برخورداراند و همانند کف پوش های بتن سخت فوقالعاده مقاوم ،شکیل و دارای تنوع بسیار بالایی می باشند.این نوع کفپوش ها تحت عنوان کف پوش ضد سایش رزینی و کفپوش رزینی نیز شناخته می شوند.

برای انجام پروژه های کفسازی بتنی صنعتی و کف پوش های بتنی با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : آقای صادقی 09120576855

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.